11.8 C
Скопје
23:44 - 23 април, 2024

Ознака : еспорес

ЛајфстајлСцена

Светски познатата Дуа Липа доаѓа во Скопје?

Igor
Веќе наголемо се зборува низ градските кулоари дека во Скопје ќе дојде музичката ѕвезда Дуа Липа. Имено, деталите биле веќе договорени, а таа ќе настапува...