11.8 C
Скопје
22:36 - 23 април, 2024

Ознака : Ерос Рамазоти

ЛајфстајлСцена

Сака да јаде говедска опашка: Погледнете го списокот на желби на Ерос Рамацоти за концертот во Скопје

Igor
Најголемата италијанска поп-ѕвезда Ерос Рамацоти на крајот на месецов, односно 30 септември ќе одржи за првпат голем концерт во нашата метропола. И се разбира како...