Сака да јаде говедска опашка: Погледнете го списокот на желби на Ерос Рамацоти за концертот во Скопје

Најголемата италијанска поп-ѕвезда Ерос Рамацоти на крајот на месецов, односно 30 септември ќе одржи за првпат голем концерт во нашата метропола.

И се разбира како и сите светски ѕвезди и неговиот менаџмент испратил список на желби на познатиот пејач кои мораат да бидат исполнети.

Една од желбите е дека мора да се гледа некој посебен канал кој го емитува фудбалскиот тим додека игра натпревар или за време на тренингот. Тоа е тимот кој тој го купи неодамна, а кој се уште игра во непрофесионална лига.

– Ерос сака антена во бекстејџот. Потребно му е да гледа некој канал на кој се емитува неговиот фудбалски клуб. Ерос толку многу сака фудбал што купи мал тим кој игра во непрофитабилна категорија. Член е на Националниот фудбалско представништо на пејачи и актери кои играат пријателски натпревари за хуманитарни цели – открива изворот.

– Што се однесува до храната, тој доаѓа со свој готвач. Ерос обожава да јаде говедска опашка. Кога е стајлингот во праање, на концертот ќе носи или „Салватор Ферагама“ или пак „Армани“.

Слични објави

Видео хороскоп 19 август 2019, понеделник

Igor

Исто како во филмот „40 дена, 40 ноќи“: Славниот актер призна дека подолго време живеел без секс!

Еспресо

Ед­нос­тав­на фор­мула: Oд­редeте ја ва­ша­та иде­ал­на те­жина

Igor

Не нанесувајте шминка со валкани четки

Igor

Се смирија Бред Пит и Џенифер Анистон

Еспресо

Летале банкноти од 500 евра: АНАСТАСИЈА ја запеа „Кукавица“ на роденденот на најбогатиот СРПСКИ БИЗНИСМЕН со нафта (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

3 × два =

Слични објави

Кијану Ривс првпат во јавноста со девојка: Дали верувате дека Александра е помлада од него?

Igor

Еди Марфи е рекордер по број на деца: Еве од колку жени добил 10 наследници! (ФОТО)

Васко Спасоски

Во домот на Андрија Милошевиќ е ЕКСТРА ЗАБАВНО, ова е неговиот совет против досадата во домот (ВИДЕО)

Еспресо

СЕ РАЗГОЛЕ поранешната тетовска невеста (ФОТО)

Igor

Дајте ѝ леб и мармалад! Твитерџиите се шегуваат со Џенифер Лопез

Еспресо

Пет “досадни” модни трендови кои никогаш не излегуваат од мода (ФОТО)

Igor