20.8 C
Скопје
02:09 - 18 јуни, 2024

Ознака : доменико

СветСлајдерСцена

ФОТО | Победникот на Евровизија има брат кој е негова копија: Девојките лудуваат по италијанските шармери!

ЕСПРЕСО
Дамиано Давид, фронтмен и член на групата „Måneskin“, по победата на Евровизија, не престанува да го привлекува вниманието на јавноста.   View this post on...