36.8 C
Скопје
17:52 - 18 јуни, 2024

Ознака : домаѓинки

ЛајфстајлСекојдневие

Митови и вистини: Дали чистењето со оцет нè штити од вируси и бактерии?

М.Р.
Бидејќи коронавирусот го парализираше целиот свет, сите знаеме колку е неопходна дезинфекцијата на просторот. Од сите страни се појавуваат совети за дезинфекција на просторот и...