27.8 C
Скопје
10:20 - 13 јуни, 2024

Ознака : доктор митов

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ДОКТОР МИТОВ по ТРЕТПАТ стана ТАТКО: Ни се роди Елисеј!

М.Р.
Доктор Александар Митов, познат на јавноста како специјалист за лајфстајл медицина, но и магистер по јавно здравје на својот фејсбук профил сподели радосна вест со...