24.8 C
Скопје
09:17 - 24 јуни, 2024

Ознака : Доктор Фил

СветСцена

Вреди милиони долари: Ѕирнете во вилата на славниот Доктор Фил (ФОТО)

Васко Спасоски
Популарниот водител Доктор Фил, чие вистинско име е Филип МекГрав, одлучи да го продаде својот раскошен имот, кој го купил во 2007 година,  пренесува „Лос Анџелес тајмс“. Д-р...