20.8 C
Скопје
01:15 - 18 јуни, 2024

Ознака : дискреција

ЛајфстајлСцена

ОВА Е ЦЕНОВНИКОТ НА МАЦА ДИСКРЕЦИЈА: Еве за што наплатувала дупло! (ФОТО)

Igor
Сенада Нуркиќ, попозната како Маца Дискреција е уапсена пред една недела во Белград, поради бавење со проституција. Како што откриваат изворите запознаени со случајот, станува...