18.8 C
Скопје
06:32 - 13 јуни, 2024

Ознака : дипломи

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Естрадните уметници и образованието, кој за што учел: Карлеуша сменила три средни училишта, а Северина има „диплома“ голем одмор

Еспресо
Вечни студенти, со диплома од средно, со курс или само со осмолетка отсек голем одмор, еве со какво образование располагаат естрадните уметници кои го дрмаат...