36.8 C
Скопје
18:28 - 18 јуни, 2024

Ознака : Диди Џеј

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Српската пејачка гостинка на забавата на „Вог“ во Париз! Диди Џеј се појави во скапоцен фустан, а само да ѝ ги видите очилата!

Еспресо
Дијана Јанковиќ, попозната како Диди Џеј, пејачката која гради кариера во Америка, изминативе денови гостуваше на Модната недела во Париз каде организираше сопствена забава за...