22.8 C
Скопје
00:18 - 18 јуни, 2024

Ознака : џорџ и амал клуни

СветСлајдерСцена

Џорџ Клуни конечно откри како ја запознал Амал: „По првата средба не спиевме цела ноќ“

еспресо
Иако Клуни беше, а според некои сѐ уште е најсекси маж во Холивуд, тој не можеше да ѝ одолее на убавината на либанско-британската адвокатка Амал....
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џорџ и Амал Клуни за детска куќичка во дворот дале вистинско богатство: Ангажирале дизајнер од Белата куќа!

Еспресо
За нивните близнаци ништо не е премногу скапо… Џорџ Клуни и неговата сопруга Амал издвоиле речиси 80.000 евра за детска куќичка во дворот во кој...