14:45 - 19 април, 2024

Ознака : џнифер лопез

СветСлајдерСцена

(Фото) И Џенифер Лопез го прифати мајтапот за „тажниот“ Бен: „Среќното лице на мојот сопруг“

Еспресо
По церемонијата на доделувањето на Греми наградите одржана на 6 февруари, Бен Афлек се разбуди како мемe-херој: фотографиите од тажниот израз на актерот веднаш се...