26.8 C
Скопје
09:16 - 13 јуни, 2024

Ознака : џин пијалак

СветСлајдерСцена

Рајан Рејнолдс го продава својот пијалак џин за 610 милиони долари

Еспресо
Во време на корона-пандемијата, кога филмовите сѐ повеќе се префрлаат од киносалите на стрим-платформите, а снимањата сѐ уште се во застој, и познатите ѕвезди бараат...