37.8 C
Скопје
18:47 - 15 јули, 2024

Ознака : 610 милиони

СветСлајдерСцена

Рајан Рејнолдс го продава својот пијалак џин за 610 милиони долари

Еспресо
Во време на корона-пандемијата, кога филмовите сѐ повеќе се префрлаат од киносалите на стрим-платформите, а снимањата сѐ уште се во застој, и познатите ѕвезди бараат...