26.8 C
Скопје
09:32 - 13 јуни, 2024

Ознака : џими хофа

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Смртта на овие холивудски ѕвезди ќе остане запаметена како најбизарна

Еспресо
Трагичните приказни не се нешто необично во Холивуд. Многу холивудски ѕвезди својот крај од животот го дочекале трагично. Но, некои од тие приказни во исто...