02:54 - 23 јуни, 2024

Ознака : џе фестивал

ЛајфстајлСцена

Влатко Стефановски и Боб Гелдоф направија ВИСТИНСКО ШОУ на фестивалот „Нишвил“

Igor
На затворањето на фестивалот Нишвил настапи светската ѕвезда Боб Гелдоф, но според публиката, вистинското шоу го направил нашиот Влатко Стефановски. Стефановски настапил во неформалниот дел...