24.8 C
Скопје
09:00 - 13 јуни, 2024

Ознака : џансу дере

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Убавата Џансу Дере исчезнала од јавност поради здравствена причина: Сите ја бараа за време на земјотресот, дури сега се огласи!

Еспресо
Турската глумица Џансу Дере конечно се огласи откако нејзините обожаватели се посомневаа дека исчезнала во страшниот земјотрес што ја погоди оваа земја пред повеќе од...