36.8 C
Скопје
18:17 - 18 јуни, 2024

Ознака : џафар

СветСлајдерСцена

Внукот на Мајкл Џексон, Џафар Џексон ќе го игра во претстојниот биографски филм: Има глас и талент, а одлично го познава вујко си со што ќе внесе личен печат

Еспресо
Џафар Џексон, 26-годишниот внук на Мајкл Џексон, ќе го портретира починатиот пејач во биографскиот филм „Лајонсгејт“ во режија на Антоан Фуква. Фуква неодамна ја потврди...