1.8 C
Скопје
03:39 - 21 февруари, 2024

Ознака : детектор

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џулија Фокс помина на детектор за лаги: Откриени непријатни факти од животот, вклучително и страста за крадење!

Еспресо
33-годишната италијанско-американска актерка и моделка Џулија Фокс направила тест со детектор за лаги за „Венити фер“ (Vanity Fair) и ги признала непријатните работи што ги...