11.8 C
Скопје
21:29 - 3 март, 2024

Ознака : Деколтето на Луна

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСветСлајдерСцена

(ФОТО) ЛУНА ИЛИ ДАМИАНО: На кој подобро му стојат комбинезонките на „шнирање“?

М.Р.
Прекрасната Луна Ристиќ е омилена кај помладата публика која ја следи како на социјалните мрежи така и на нејзините настапи. Деколтето на Луна го краси...