11.8 C
Скопје
19:48 - 28 февруари, 2024

Ознака : Давид Михајлов

Uncategorized

Србија ги има Раста и Клинац, ние го имаме Давид – слушнете ја неговата нова песна (ВИДЕО)

Слободен печат
Момчето од Велес за кое многумина предвидуваат балканска кариера, Давид Михајлов ја објави својата трета песна. Таа носи наслов „Мој свет“, а како и за...