Ознака : силување

Uncategorized

Погледнете колку милиони треба да им исплати Вајнстин на жените кои го обвинија за сексуално злоставување!

Слободен печат
Харви Вајнстин и упрвата на неговото банкротирано филмско студио постигна договор за исплата на 25 милиони долари на десетина жени кои го обвинија поранешниот холивудски продуцент...