17.8 C
Скопје
14:21 - 27 февруари, 2024

Ознака : ценифер лопез

СветСлајдерСцена

Џенифер Лопез го избриша бившиот од Инстаграм? Да не ѝ се налутил Бен?

Еспресо
Џенифер Лопез конечно си го „среди“ – „Инстаграмот“. Следбениците во саботата забележаа дека на социјалната мрежа на Џеј Ло, фотографиите од поранешниот вереник Алекс се...