24.8 C
Скопје
08:46 - 13 јуни, 2024

Ознака : чоко

Дестинации и Дегустации

Посни чоко бомбици со бадеми

Igor
Подгответе ги овие лесни и супервкусни посни бомбици од чоколадо и бадеми… Потребни состојки: -120 гр. темно посно чоколадо -50 гр. бадеми -1 голема лажица...