14:31 - 19 април, 2024

Ознака : чедо

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдер

ОД КОРОНАВИРУС: Си замина најдобриот југословенски фотограф, легендата што толку многу направи за Балканците во светот!

Ј.К.Д
Славниот фотограф со црногорско потекло Чедомир Комљеновиќ познат во светот како Монти Шадоу, од 1980-те со постојана адреса на живеење во Сан Назаро, во близина...