9.8 C
Скопје
02:21 - 15 април, 2024

Ознака : бугарка

ЛајфстајлСцена

Гужва на трибините: Таа е фудбалски судија и учествува во изборот за Мис

Igor
Бугарката Џулијана Бутракова е поранешна фудбалерка, а сега и судија. На нејзините утакмици најчесто публиката не доаѓа поради головите и фудбалот, туку за да гледа...