Гужва на трибините: Таа е фудбалски судија и учествува во изборот за Мис

Бугарката Џулијана Бутракова е поранешна фудбалерка, а сега и судија.

На нејзините утакмици најчесто публиката не доаѓа поради головите и фудбалот, туку за да гледа во неа.

Сега Џулијана решила да ги одмери силите со другите убавици, па ќе настапи на изборот за Мис на Бугарија.

Што мислите, има ли шанси?

Instagram

Instagram
Instagram
Instagram

Слични објави

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ фотографиите на Џулијан Хоуг за “Women’s Health”: Танцот е мојата супермоќ

Igor

Мерлин Монро и Лоренс Оливије не се поднесувале: Никогаш не му простила што ѝ рекол да биде секси (ФОТО)

Еспресо

Златна тројка за најдобриот секс – Направете ги овие три работи и ќе го доживеете оргазмот на животот

Igor

Изгуби 50 килограми и стана вистинска убавица, албанска пејачка сподели тајна за совршено тело (ФОТО)

Igor

Познатата пејачка Дафи со денови ја дрогирале и ја силувале во заробеништво! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ја прашаа Камила Паркер дали ќе и недостасуваат Меган и Хари: Одговорот боли! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

тринаесет − три =

Слични објави

Мараја Кери ќе настапи на познатиот „Brighton Pride Festival“ (ВИДЕО)

Еспресо

Поради бојата на кожата поранешната „Спајсица“ ја исфрлиле од луксузен бутик

Еспресо

Најмладата милионерка облечена само по чорапи на себе! (ФОТО)

Igor

Убедливо најсексипилната кралица: Летиција од Шпанија прошета во две експлозивни комбинации (ФОТО)

Igor

Династија на развратници и светци: Романови обожавале оргии и луди забави (ПРВ ДЕЛ)

Слободен печат

Холивудската дива го прослави 43. роденден: Обожавам да стареам! (ФОТО)

Еспресо