14:29 - 19 април, 2024

Ознака : брзи и бесни

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Пол Вокер дел од новото продолжение на „Брзи и бесни“

Еспресо
Медоув Вокер, ќерката на покојниот Пол Вокер, се огласи на својот инстаграм – профил и сподели слика од снимањето на новиот филм „Брзи и бесни“...