10.8 C
Скопје
01:26 - 15 април, 2024

Ознака : брмена

БалканСлајдерСцена

Сопругата на починатиот син на Енес Беговиќ е примена во болница: Се пораѓа на денот кога го погребуваат Армин

Еспресо
Сопругата на трагично загинатиот син на познатиот босански пејач Енес Беговиќ, Алмина, е примена во породилиште каде во секој момент треба да се породи, пренесуваат...