14:08 - 19 април, 2024

Ознака : бривиди

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Махмуд и Бланко ја пејат „Бривиди“ заедно со украинските претставници на Евросонг

Еспресо
Бланко и Махмуд, претставниците на Италија на Евровизија, ја пеат нивната евровизиска песна „Бривиди“ заедно со украинските претставници – оркестарот Калуш. Ви пренесуваме дел она...