10.8 C
Скопје
01:21 - 15 април, 2024

Ознака : британскиот двор

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ФОТО) БАРБАРА БАРНС, ДАДИЛКАТА НА ПРИНЦОВИТЕ ВИЛИЈАМ И ХАРИ: Била „куче чувар“ на Дијана, но принцезата ја избркала!

M.Р.
Голема мистерија од британскиот двор е жената по име Барбара Барнс, која беше дадилка на принцовите Вилијам и Хари во осумдесеттите години, а потоа едноставно...