12.8 C
Скопје
22:22 - 23 април, 2024

Ознака : бренд амбасадор

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдерСцена

МИНИСО х Лара Иванова – Нов бренд амбасадор на Минисо Онлајн

Еспресо
Како популарен продажен бренд за лајфстајл подароци, препознатлив во повеќе земји низ Европа и Азија, Минисо за својата богата палета на производи испирација пронаоѓа во...