37.8 C
Скопје
18:04 - 19 јули, 2024

Ознака : Brass Brothers

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

„Brass Brothers“ ќе ве заразат со нивната прва авторска песна „Време – невреме“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Еден од најпопуларните бендови во нашата земја, атракцијата од Битола, „Brass Brothers“ конечно ја израдуваа многубројната публика со своја авторска песна. Песната носи наслов „Време –...