13.8 C
Скопје
19:50 - 23 април, 2024

Ознака : божиќната честитка

СветСлајдерСцена

(ФОТО) УГОЛ ГОЛ: Дамиано Давид од „Måneskin“ претера со „божиќната“ честитка!

М.Р.
Контроверзниот италијански пејач Дамиано Давид, кој ги полуде своите обожаватели ширум светот по победата на Евровизија со групата „Måneskin“ постојано ги поместува границите на нивните...