9.8 C
Скопје
02:13 - 15 април, 2024

Ознака : бонд девојка

Филм и ТВ

Само таа беше Бонд девојка трипати, а сега во 8-та деценија од животот едноставно блеска! (ФОТО)

Еспресо
Актерката Мауд Адамс (75) иако е во својата 8-ма деценија од животот, на нејзиниот совршено негуван изглед можат да ѝ позавидат и многу помлади колешки....
СветСцена

Бредли Купер го освои срцето на новата Бонд девојка!

Еспресо
Холивуд не престанува да збори за тоа дека актерот Бредли Купер запловил во романса со новата Бонд девојка. За Бредли Купер не престанува да се...