15:08 - 19 април, 2024

Ознака : богдан илиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Месечен трошок од 50.000 евра! Бака Прасе повторно шокираше, детално објасни на што троши толкава сума!

Еспресо
Српскиот јутјубер Богдан Илиќ, попознат како Бака Прасе, многу заработува од социјалните мрежи, рекламите и клиповите на Јутјуб. Навикнат е да живее „на висока нога“...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото+видео) Ѕирнете во станот на Бака Прасе од 2 милиони евра! Јутјуберот ужива со девојката во луксуз од 270 метри квадратни!

Еспресо
Српскиот јутјубер Богдан Илиќ или Бака Прасе се всели во нов стан со својата девојка Ања Бла. Тој сега покажа како изгледа нивниот животен простор,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Осамна шокантно видео: Бака Прасе ги изиграл соработниците за пари, па сега го враќа долгот

Еспресо
Српскиот јутјубер е познат по разновидните содржини што ѝ ги пласира на својата публика. Сега на социјалната мрежа Тик-ток се појави видео кое веднаш крена...