22.8 C
Скопје
18:29 - 25 мај, 2024

(Видео) Осамна шокантно видео: Бака Прасе ги изиграл соработниците за пари, па сега го враќа долгот

бака прасе

Српскиот јутјубер е познат по разновидните содржини што ѝ ги пласира на својата публика. Сега на социјалната мрежа Тик-ток се појави видео кое веднаш крена огромна прашина, но сè уште не е јасно дали се работи за наместена снимка или за вистинска.

На социјалната мрежа Тик-ток е објавено шокантно видео на кое се гледа како Богдан Илиќ, попознат како Бака Прасе, седи во друштво на непознати мажи.

Во текот на разговорот, еден од нив му приговорил дека дал 30, а не 40 отсто од договорената цифра.

Богдан цело време му се извинува, а потоа му вади пари од чантата и го додава она што „останал должен“.

– Ми велат, брат, дека не си го испочитувал договорот… – зборува извесен маж со тетоважи, кој бил заматен на видеото.

– Како не, брат, се договоривме за 30 отсто – му одговора Бака.

– Дали сум јас мајмун? – вели извесен маж.

– Му донесов пари – рекол Бака, а потоа во еден момент се фатил за глава.

Цело време не е јасно за што Богдан наводно ги дава парите, како и дали се работи за наместена снимка или вистинска, ниту колку е стара снимката.

Илиќ е познат како некој кој привлекува огромно внимание со шокантниот материјал кој го прави и снима, па не е чудно ако ова е само уште една ваква снимка и негова идеја да привлече внимание, меѓутоа, тој се уште не се огласил по повод снимката.

„Овој тип демек тајно снима, а кај нив има микрофони да се слушне што зборуваат. Секој што ќе поверува во ова е верверица”, е коментарот на ова видео кој привлече најмногу лајкови.

@klinavc0

#fyp #bakaprase #foryou

♬ original sound – keham

 

Слични објави

Сè што се знае за ракот на Кејт Мидлтон: Нема да се врати до крајот на годината

еспресо

(Фото) Торта во облик на срце и розово мече: Анастасија Ражнатовиќ слави роденден во Шпанија

Еспресо

Синот на Драгана Мирковиќ размислува за селење во Белград: „Тука веќе никој не верува во Бога“

еспресо

Неделен хороскоп (од 27 мај до 2 јуни): Вистински момент за Близнаците, промени за Девиците, добра вест за Јарците…

еспресо

(Фото) Никола Роквиќ нападнат поради срамни изјави од минатото: „Човек има право да се промени“

еспресо

Астропрогноза за сабота, 25 мај: Убедливост за биковите, привлечност за стрелците

еспресо
Се вчитува....