9.8 C
Скопје
01:46 - 15 април, 2024

Ознака : благој нацоски

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Аплауз од Нацоски за Трпчески: „Симон на нозе го крена Милано“

Еспресо
По настапите во САД, Симон Трпчески продолжи да ги полни европските сали. Неодамнешниот настап на македонскиот пијанист Симон Трпчески во Милано предзивика восхит кај италијанската...