14.8 C
Скопје
18:14 - 27 февруари, 2024

Ознака : бизарна инфлуенсерка

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Бизарна инфлуенсерка, ја запросуваат и до 50 пати на ден! (ФОТО)

Еспресо
Вера Дијкманс (22) од Холандија секојдневно објавува фотографии на Инстаграм и на тој начин го привлекува вниманието на еден милион луѓе. Таа тврди дека многу...