3.8 C
Скопје
04:08 - 21 април, 2024

Бизарна инфлуенсерка, ја запросуваат и до 50 пати на ден! (ФОТО)

Вера Дијкманс (22) од Холандија секојдневно објавува фотографии на Инстаграм и на тој начин го привлекува вниманието на еден милион луѓе.

Таа тврди дека многу мажи доаѓаат во земјата во која живее само за да ја видат неа. Младата манекенка вели дека понекогаш се случува да добие и 50 брачни понуди на ден поради својот провокативен изглед.

View this post on Instagram

what’s worse than a heartbreak?

A post shared by DUTCH?? (@veradijkmans) on

Вера започнала со моделинг, откако не доживувала успех во претходните работни места. Сега таа сама заработува на сметка на својот изглед и фотографиите што ги споделува, така што може да си овозможи секакво задоволство.

View this post on Instagram

in Geneva now, who’s traveling this winter?

A post shared by DUTCH?? (@veradijkmans) on

За жал, и оваа работа има свои последици, па понекогаш наидува на критики, а еднаш еден обожавател ѝ тропал на врата цели 45 минути и ја молел да влезе внатре.

Слични објави

„Ајде веќе!“: Харис ѝ се дерел на Мелина пред сите, не сакал да дава изјави за медиумите

Еспресо

Единаесет милиони прегледи за 11 часа: Тејлор Свифт на најубав начин му оддаде почит на легендарниот филм, овој детаљ ги воодушеви сите

еспресо

Цеца Ражнатовиќ откри кога Анастасија и Немања ќе се венчаат: Еве ги деталите за свадбата на деценијата

еспресо

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо
Се вчитува....