7.8 C
Скопје
20:24 - 20 февруари, 2024

Ознака : бивша

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(фото) Ал Пачино ужива во друштво на бившата, додека со новата млада чека бебе: Ултиматумите на Нур Алфалах очигледно се згазени

Еспресо
Холивудската ѕвезда Ал Пачино е повторно во центарот на вниманието – уловен е како го поминува времето со својата поранешна љубов, Беверли Д’Анџело, додека се...