9.8 C
Скопје
01:34 - 15 април, 2024

Ознака : бислимска клисура

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

БАРАТЕ МЕСТО ЗА БЕГСТВО ОД ГРАДОТ? Бранко Попоски ни ја открива мистеризоната магнетска привлечност на Бислимската клисура

Ј.К.Д
Сте ја посетиле ли некогаш Бислимската клисура? Малата клисура на реката Пчиња, со должина од само шест ипол километри, сместена во непосредна близина на Куманово,...