16.8 C
Скопје
15:46 - 27 февруари, 2024

Ознака : билборди

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

По кинењето на билбордите, се огласи Цеца: „Екстремните малцинства не ме допираат“

Еспресо
Откако се случи инцидентот со искинати плакати за најава на концертот на Цеца, мислењата се поделени, а сега Цеца сподели што мисли. Вчера во Хрватска...