18.8 C
Скопје
15:17 - 3 март, 2024

Ознака : беб

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Нур Алфалах го покажа синот на Ал Пачино: „Целото мое срце и најголемиот благослов во мојот живот, Роман“

Еспресо
Нур Алфалах, девојката на 83-годишниот актер Ал Пачино, ја покажа првата фотографија од бебето Роман, кое се роди во јуни 2023 година. Таа ја објави...