8.8 C
Скопје
03:37 - 28 февруари, 2024

Ознака : барцелона

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЛајфстајл

РЕПОРТАЖА: Што треба да видите ако патувате за Барселона

Слободен Печат
Антони Гауди животот го поминал во градот чие лице засекогаш го измени со своите необични, луцидни градби. Неговите градби воедно се и скулптури, кои привлекуваат...