16.8 C
Скопје
15:57 - 27 февруари, 2024

Ознака : багрем

Здравје

СЕЗОНА НА БАГРЕМ: Направете сируп кој лечи повеќе заболувања (РЕЦЕПТ)

Igor
Цветовите на багремот се користат при преладеност, настинки, грип, болки во желудник, како и за смирување на главоболки. Цветот на багремот важи за еден од...