11.8 C
Скопје
23:07 - 29 февруари, 2024

Ознака : арсовска

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Арсовска раскрсти уште со двајца директори, тие обвинуваат дека се води хајка и лична пресметка

jasmina.kantardzieva
Вршителот на должност директор на јавното претпријатие Градски паркинг Бојан Христовски и неговиот колега директорот на ЈП „Дрисла“ Јане Мицевски денеска поднесоа оставки за кои...