17.8 C
Скопје
13:09 - 27 февруари, 2024

Ознака : анита екберг

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Моника Белучи како Анита Екберг, девојката од фонтаната Треви во модерно издание

Еспресо
Моника Белучи позираше за насловната страница на Мадам Фигаро со сини очи и руса коса: се трансформираше во Анита Екберг, која ја игра во филмот...