11.8 C
Скопје
19:55 - 28 февруари, 2024

Ознака : андријана лажиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Ова била последната желба на пејачката која загина во Дубаи: Родителите сега ѝ ја исполниле

Еспресо
Пред да се случи трагедијата, Андријана Лазиќ напорно работела на песни и спотови. Таа била решена да го објави своето најново дело и со тоа...