8.8 C
Скопје
03:26 - 28 февруари, 2024

Ознака : Андреј Боцевски

Наши ФациСлајдерСцена

Скопјанецот Андреј ќе патува за Перу да ја претставува нашата земја на избор за убавина! (ФОТО)

Васко Спасоски
Младиот скопјанец Андреј Боцевски (22) години ќе ја претставува Македонија на интернационалниот избор „Мистер Пацифик Универс“ ( “Mister Pacific Universe”), кој ќе се одржи во...